Overený postup, ako úspešne a BEZ STRESU zvládať náročné manažérske výzvy


Čo robiť, keď sa vo firme potýkate s namysleným šéfom, problémovými zamestnancami, alebo s vlastnou demotiváciou riešiť tieto situácie...

Odhaľte účinný 7-krokový postup v knihe PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH, ako efektívne zlepšiť situáciu vo firme, zase s nadšením chodiť do práce a vďaka tomu si "s čistou hlavou" užívať voľný čas na rodinu a koníčky

Tak ako mnoho manažérov možno aj vy už nejaký čas...


Čo robiť, keď sa vo firme potýkate s namysleným šéfom, problémovými zamestnancami, alebo s vlastnou demotiváciou riešiť tieto situácie...

Odhaľte účinný 7-krokový postup, ako efektívne zlepšiť situáciu vo firme, zase s nadšením chodiť do práce a vďaka tomu si "s čistou hlavou" užívať voľný čas na rodinu a koníčky

Tak ako mnoho manažérov možno aj vy už nejaký čas...

 • Máte toho v živote priveľa a už to nezvládate. Pracovné úlohy, ktoré mali byť už dávno vyriešené stále pribúdajú. (V skutočnosti však tieto problémy vôbec nemuseli vzniknúť, keby ľudia vo vašom okolí viac spolupracovali a počúvali vaše rady a nápady).
  .
 • Vkladáte veľké úsile do práce, na ktorej vám záleží, ale niekedy sa cítite nedocenený. A keď s nadriadeným začnete hovoriť o svojej odmene, alebo uznaní, stretnete sa s odmietnutím: „Čo vymýšľaš? Veď máš dobrú funkciu, nadpriemerný plat, firemné auto... Tak čo sa ti nepáči?”
  .
 • Vnímate, že váš šéf sa k vám nechová s dostatočným rešpektom. Veľa zásluh pripisuje sebe alebo svojim „obľúbencom” vo firme, ktorým toleruje aj veľké prešlapy. A pritom VY ste ten, kto v ťažkých časoch urobil poriadok, našiel riešenie a postavil firmu / oddelenie na nohy.
  .
 • A navyše - vaše pracovné problémy začínajú ničiť aj váš osobný a rodinný život. Trávite priveľa času v práci a keď ste konečne s partnerkou/partnerom, či s deťmi, aj tak stále musíte myslieť na prácu a nedokážete sa uvoľniť. Vzájomne sa odcudzujete a zo vzťahu vymizla radosť, dôvera a intimita.

Došli ste do bodu, kedy sa zdá, že

Máte na výber len dve možnostiZlú a tú ešte horšiu...

 • 1
  Zlá možnosť: Zaťať zuby a povedať si, že „za tie peniaze niečo vydržím”. To si naivne myslelo už mnoho manažérov. A aby dokázali vydržať tie obrovské tlaky v práci, začnú si pomáhať alkoholom, zapaľujú jednu cigaretu od druhej a začnú brať lieky na upokojenie, či dokonca drogy... Situáciu tým vôbec neriešia, len sa snažia utlmiť svoj stres a zabudnúť na problémy.

Alebo:

 • 2
  Ešte horšia možnosť: Odísť z firmy a zradiť tak svojich ľudí. Nechať firmu napospas šéfovi, ktorý pravdepodobne svojou krátkozrakosťou zničí to, čo ste roky budovali. Navyše tak prídete o skvele platenú pozíciu a ďalšie výhody. Ale čo ak si už inde nedokážete vybudovať novú pozíciu? Máte predsa len svoj vek, deti, hypotéku - ako potom uživíte rodinu? A hlavne - čo ak sa to celé znova zopakuje a dostanete sa do rovnakej situácie aj v novej firme?

Ani jedna z týchto možností nie je to, čo by prospelo vám, alebo vašej rodine.

Je to buď, alebo:

„Buď zostanem vo firme a zničím sám seba...

 

Alebo odídem, zahodím, čo som roky budoval a začnem niekde inde úplne od nuly za priemernú mzdu.”

Toto je dilema, s ktorou za mnou chodia manažéri z celej SR aj ČR.

Často sa ocitajú v situáciách plných problémov, ktoré nevedia účinne riešiť. Tak ich len odsúvajú, čo dlhodobo škodí firme a hlavne im samým.

 

Za 30 rokov, čo sa pohybujem v manažérskom prostredí, som často počul tieto otázky:

Prečo sa manažéri dostávajú do bezvýchodiskových situácií?

>> A čo robia inak tí dlhodobo úspešní? <<

Než vám prezradím, ako to robia úspešní manažéri, pozrime sa bližšie na prístup, ktorý vás dostáva do zložitých situácií.

Možno to poznáte.

Chcete hrať otvorenú hru a zachovať dobré vzťahy vo firme.  Viete, že bez dobrého kolektívu nebude firma dobre fungovať a neustále budú vznikať konflikty a problémy.

Preto jednáte otvorene a beriete ohľady na všetkých členov tímu. A rozhodne nechcete, aby vaše jednanie niekomu zámerne uškodilo.

Je tu ale jeden háčik: 

„Bezohľadní žraloci” v biznise a v práci považujú vašu „dobrotu" za vašu slabosť!

Firme ste venovali strašne veľa času a energie, aj na úkor osobného života a rodiny. Pomohli ste vybudovať firmu / oddelenie „od piky”,  možno len vďaka vášmu pričineniu ste sa vyhli tomu najhoršiemu. Svojimi rukami a svojou hlavou ste si odmakali tie najnáročnejšie úlohy...

Ale váš šéf aj napriek tomu nedoceňuje vaše zásluhy. A je schopný povedať niečo ako: „Aj tak dostávaš priveľa. Všetko je to moja zásluha. Keby nebolo mňa, tak ty si nič!”

Čo v takej chvíli prežívate?

Obrovskú nespravodlivosť, nedocenenie a demotiváciu, pretože neviete ako ďalej.

Skutočnosť je však taká, že:

NEDOKÁŽETE SA ÚČINNE BRÁNIŤ A DOVOLÍTE IM , ABY VÁS I NAĎALEJ ZNEUŽÍVALI!

Inak by sa nediali podobné situácie ako tie, ktoré pomáham riešiť svojim klientom.

Napríklad:

-> Manipulatívna účtovníčka, ktorá fláka svoju prácu a zároveň sa robí nezastupiteľnou. Celá firma trpí, lebo ona si neplní svoje úlohy. Hrá manipulatívne hry, podsúva zahraničnému majiteľovi firmy prekrútené informácie a rozoštváva ľudí medzi sebou. Nakoniec to vždy skončí na stole šéfovi firmy, ktorý si so svojim otvoreným prístupom nevie s ňou poradiť.

Alebo:

-> Ľahostajný majiteľ firmy: Svojej „obľúbenkyni” toleruje hrubé porušovanie pravidiel, čo dlhodobo škodí firme aj vzťahom na pracovisku. Keď na to výrobný riaditeľ poukáže, majiteľ to zľahčuje, obhajuje ju a vyhýba sa konštruktívnemu riešeniu situácie.
Ani tu výrobnému riaditeľovi otvorený prístup nepomáha.

 

Prečo sa manažéri dostávajú do bezvýchodiskových situácií?

Pretože keď majú veľký problém, tak vidia len DVE možnosti:

1. „Zmieriť sa” s katastrofálnou situáciou vo firme (inak povedané vzdať sa).

Alebo

2. Odísť z firmy (inak povedané utiecť pred problémami).

Vtedy si vyberajú medzi zlou a ešte horšou možnosťou. A to sa vyberá veľmi ťažko.

 

Čo robia dlhodobo úspešní manažéri inak? 

Úspešní manažéri sa v ťažkej situácii dokážu prispôsobiť a vytvoriť si aj TRETIU možnosť. Potom si vyberajú medzi Zlou, Horšou a Lepšou možnosťou. To celú situáciu dramaticky posúva do predu. 

 

Dovoľte mi, aby som sa vám predstavil...

Alexander Birčák

Manažér, kouč úspešných manažérov, motivačný rečník a autor knihy Príručka úspešných


Mohli ste ma stretnúť aj v médiách:


Za 5 rokov po univerzite som sa vypracoval na riaditeľa marketingu vo Wüstenrote v Prahe, predsedu predstavenstva Sokolovských strojíren, neskôr riaditeľa marketingu Linde Technoplynu, či poradcu generálneho riaditeľa České podnikatelské pojišťovny.

Riešil som pri tom rôzne podrazy od kolegov a nadriadených, obrovský pokles predaja, či prevzatie inej spoločnosti. Bol to ale dramatický rozvod, ktorý ma nakoniec doviedol až do úplného vyhorenia.

Z toho som sa spamätával 5 rokov. Dnes som znova, pre zmenu šťastne ženatý, robím prácu svojich snov a mám dosť času aj na svoje koníčky.

Metóda „Cesta pokojného manažéra” mi pomohla úspešne vyriešiť každý problém, ktorý ma postretol podľa vzorca:

„Čo som mohol zmeniť som zmenil, čo som nemohol zmeniť som buď opustil, alebo som sa s tým naučil v pohode žiť.”

„Budovanie kariéry mi šlo zo začiatku ľahko a rýchlo. Na kolená ma ale dostali osobné vzťahy, čo sa nakoniec odrazilo aj na mojom zdraví.”

Aj keď ma životné výzvy niekedy zrazili na kolená, vždy som to nakoniec zobral ako príležitosť naučiť sa niečo nové.

Do svojho vzdelávania a koučovania som v priebehu posledných 20 rokov investoval rádovo 100 000 €.

Tak som sa naučil efektívne riešiť problémy, ktoré ma stretávali v práci aj v osobnom živote. Po každej „životnej skúške” som spätne svoje riešenie s vedeckou dôslednosťou rozanalyzoval a vytvoril návod na riešenie.

Trvalo mi roky, kým som vytvoril ucelený systém na zvládanie výziev, ktoré manažéri riešia v práci, alebo v osobnom živote.

Je to systém Cesta pokojného manažéra.

Ide o funkčný postup so 7 krokmi, ako postupovať v náročných, aj zdanlivo neriešiteľných situáciách.7-krokový postup, ako riešiť manažérske problémy som spísal do knihy PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH:


PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH

Získajte 7-krokový postup, ako úspešne a efektívne zvládať náročné manažérske výzvy

+ BONUSY 

Pozor, táto ponuka platí len tu na tejto stránke!


Prehľad toho, čo objavíte v knihe:

Vo svojej knihe popisujem krok-za-krokom najrýchlejší, v praxi overený postup:

 • Prečo si niekedy sami priťahujeme problémy do života sa dočítate na strane 8.
 • Čo robiť, keď nám zlyhá rozum aj intuícia. Na 10. strane sa dozviete o ďalších dvoch spôsoboch riešenia problémov a tiež o tom, kedy ktorý spôsob použiť.
 • Ako postupovať v zdanlivo bezvýchodiskových situáciách, keď nevidíte žiadne svetlo na konci chladničky a to na strane 17.
 • Ako sa dostať do stavu mysle, v ktorom dokážeme vyriešiť každý náš problém sa dočítate na strane 20.
 • Ako riešiť problémy spôsobené naším rozhodnutím, rozhodnutím druhej osoby a problémy spôsobené treťou príčinou, nájdete na strane 24.
 • Aká je málo známa podoba našej schopnosti riešiť problémy a ako ju využiť pri riešení našich výziev si prečítate na strane 29.
 • Ako sa vyhnúť dvom pasciam, keď pri riešení problému využívate málo známu podobu schopnosti riešiť problémy, na strane 31.

 • Ako znie zázračná otázka, pomocou ktorej vyriešime každú životnú výzvu a ako ju v praxi využívať nájdete na strane 35.
 • Ako riešiť situácie, keď sa náš rozum dostane do konfliktu s našimi citmi, na strane 38.
 • Aké sú tri typy psychických blokov, ktoré nám bránia úspešne vyriešiť náš problém a tiež návod, ako ich prekonať, na strane 39.
 • Prečo ľudia niekedy zatrpknú a čo robiť aby ste sa vy tomu vyhli, nájdete na strane 58.
 • Na konci – strana 60, nájdete zhrnutie knihy do Siedmich rád na riešenie každého problému.

Nečakajte žiadne zbytočné omáčky, ktoré len márnia váš drahocenný čas. Príručka je napísaná tak, aby vám pomohla NÁJSŤ RIEŠENIE IHNEĎ.

Je stučná, ide priamo k veci a máte ju prečítanú za jednu až dve hodinky. A budete mať jasno, ako vyriešiť váš problém...

Okrem papierovej knihy som vám do Základného balíčka pridal aj knihu v PDF, MP3 na počúvanie a ďalšie bonusy...

E-kniha Príručka úspešných (PDF)

 • Vďaka platbe kartou sa môžete pustiť do čítania hneď teraz a možno už o chvíľu budete poznať riešenie svojho problému.
 • Nemusíte čakať, až vám príde papierová kniha poštou.
 • Napísaná v českom aj slovenskom jazyku

Bežná cena 9,90 €


Audiokniha Príručka úspešných (MP3)

 • Vďaka platbe kartou sa môžete pustiť do počúvania hneď teraz.
 • Výhodou audioknihy je, že môžešte efektívne využiť Váš vzácny čas a vypočuť si ju napríklad počas jazdy autom...
 • Dĺžka audioknihy je 1h 44m

Bežná cena 9,90 €


BONUS #1:
Test odolnosti voči stresu

 • Behom 5 minút si určíte svoju odolnosť voči stresu.
 • Meranie je základom riadenia. Čo neviete merať, to nemôžete riadiť. Určenie svojho stupňa odolnosti voči stresu vám napovie, aká vážna je vaša situácia.
 • Po vyhodnotení testu získate tipy, ako svoju odolnosť zvýšiť a aké zdroje k tomu môžete využiť.

ZDARMA


BONUS #2:
Mentálna technika na rýchle upokojenie

 • Krátky (5:06 min) a pritom nesmierne efektívny video tréning vďaka ktorému sa dokážete rýchlo upokojiť vo vypätých situáciách (a vyhnete sa tak chybným krokom urobeným pod tlakom).
 • Okamžite dostupný v členskej sekcii vďaka platbe kartou. 

Bežná cena 7,00 €  ZDARMA


Celková hodnota Základného balíčka je

36,70 € (917 Kč)

Dnes ho však môžete získať len za 19 € (480 Kč)

Ak máte radi prémiové riešenia, môžete si vybrať Rozšírený alebo Kompletný balíček „Pokojného manažéra” s ďalším obsahom naviac.

Online tréning:
Ako uvoľniť stres za 5 minút

 • Kompletný tréning, obsahujúci techniky, pomocou ktorých dokážete zvládať aj náročné situácie BEZ STRESU a navyše dokážete stresu účinne predchádzať...

Bežná cena 69,00 €  
Môžete získať LEN ako súčasť Rozšíreného alebo Kompletného balíčka.

Video-školenie:
AKO SA PRESADIŤ V PRÁCI
(Asertivita pre šéfov)

 • Naučíte sa asertívnemu správaniu, ktoré je kľúčové nielen pri riadení tímov, ale aj pri jednaní s neústupnými osobami. Vďaka tomu dokážete kultivovane presadiť svoje záujmy.

Bežná cena 169,00 €  
Môžete získať LEN ako súčasť Kompletného balíčka.

Ktorý balíček si vyberiete VY?

Knihu PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH odporúčajú aj vrcholový manažér, či riaditeľka:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Juraj Hyžný
Executive manager - Partners Group SK

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

RNDr. Renáta Chamillová
Riaditeľka základnej školy


Moje know-how využili ľudia už aj z týchto firiem a inštitúcií:


Postupy obsiahnuté v knihe a v bonusoch pomáhajú manažérom robiť životne dôležité pracovné rozhodnutia

Toto je absolútne minimum, ktoré by mal každý manažér poznať, aby dokázal riešiť pracovné výzvy v pokoji a „s čistou hlavou”  v prospech:

 • firmy / oddelenia, ktoré vďaka tomu napreduje ešte viac
 • seba, svojej pracovnej pohody a osobnej spokojnosti
 • svojej rodiny, ktorá si vás môže viac užiť ako partnera/partnerku a rodiča

PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH

Získajte 7-krokový postup, ako úspešne a efektívne zvládať náročné manažérske výzvy


Myslíte, že váš prípad je veľmi špecifický a nikto vám nedokáže poradiť a pomôcť?

Toto slýcham od klientov často. Napriek tomu, po aplikovaní siedmich krokov, ktoré popisujem v knihe, väčšina hovorí niečo ako: 

„Vďaka týmto krokom som našiel východisko tam, kde som ho predtým nevidel...”

No možno stále váhate, či vám tá kniha skutočne pomôže.

Chcem vám ukázať, že si za svojim know-how 100% stojím. Preto, pokiaľ si dnes zakúpite knihu a nenájdete v nej nič užitočné, dávam vám 100% garanciu, že vám vrátim peniaze a nebudem sa pri tom na nič pýtať.

A to dokonca PO DOBU JEDNÉHO ROKA – to je dosť dlhá doba na to, aby sa ukázalo, že môj 7-krokový postup funguje.

100% garancia spokojnosti alebo vrátenia peňazí
(bez zbytočných otázok)

365-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ


V knihe nájdete overený postup ako riešiť akékoľvek manažérske, ale aj osobné problémy. Tento postup som vytvoril na základe 30 rokov svojich osobných skúseností a tiež skúseností mojich koučovacích klientov. Vďaka tomu dokážete aj vy jasne a ľahko nájsť najlepšie riešenie vašej situácie a tak s istotou urobiť správne rozhodnutie. To všetko pre dobro vás osobne, pre dobro vašej rodiny a v neposledom rade aj pre dobro vo vašej práci.

Ak vám rady v knihe PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH nepomôžu ľahšie riešiť a vyriešiť vaše manažérske problémy, alebo aj životné výzvy, stačí behom 365 dní od zakúpenia knihy napísať e-mail na adresu zákazníckej podpory: podpora@cestapokojnehomanazera.sk . Bez akýchkoľvek otázok vám vrátime celú zaplatenú sumu.

A knihu si môžete ponechať.
Nič neriskujete, môžete iba získať!


Verím však, že túto garanciu ani nebudete chcieť využiť, pretože techniky a postupy popísané v knihe vám prinesú rukolapné výsledky. Nehovorím, že zmeniť svoje myslenie je jednoduché.

Ľudia sa ale po vyčerpaní lákavejších možností začnu správať rozumne.

Stalo sa to aj mne, stalo sa to aj mnohým manažérom pred vami a keď ste prišli na túto stránku, možno aj vy potrebujete dostať svoje emócie pod kontrolu a nájsť racionálne riešenie svojej situácie.

Tak ako čitatelia knihy Príručka úspešných – riaditelia, manažéri a experti, ktorí vďaka nej dnes dokážu efektívnejšie riešiť náročné pracovné problémy. A tiež výzvy, ktoré prichádzajú, keď chcete vo firme / oddelení niečo zlepšiť.

Čo o knihe hovoria manažéri, ktorí s pokojom úspešne riešia akékoľvek firemné problémy a výzvy?

Táto príručka nevyrieši problémy za nás. Je to ale kompas, ktorý nám pomôže zorientovať sa, nájsť a vybrať si to najlepšie riešenie. Napokon, sme tvorcami svojho osudu a je na každom z nás, ako sa kto rozhodne.
JUDr. Martin Miller – Maťašeje generálny riaditeľ UPC BROADBAND SLOVAKIA
Je to malé, milé, geniálne dielko. Ľahké čítanie s vtipným “korením” a množstvom praktických rád. Nechýbajú logické zdôvodnenia a vysvetlenia vplyvu emócií pri riešení problémov. Odporúčam aj ako darček pre priateľov.
RNDr. Renáta Chamillováriaditeľka Základnej školy s materskou školou
Jasne, stručne, výstižne o sebakoučovaní – na prečítanie stačí hodinka. Užitočné je vracať sa neskôr ku kľúčovým pasážam a premýšľať a aplikovať na osobné situácie. Pre mnohých z nás sa môže táto minibiblia sebakoučovania stať dobrým spoločníkom.
PhDr. Jiří ZíkaKlinický psychológ – hypnoterapeut
Zaujímavá kniha. Má zrozumiteľný jazyk, prezentuje viac faktov, ako “omáčky”, využíva štýl “priameho útoku na bránku”. Teší ma, že aj zložité psychologické koncepty sa dajú vysvetliť zrozumiteľným spôsobom.
Mgr. Alena Chomišákováklinická psychologička
Kniha je výborná, len je treba sa k nej občas vracať. Človek zabúda, čo si prečítal – ako v kuchárskej knihe. Recept si zapamätám na chvíľu, ale musím ju stále otvárať, keď chcem variť znova. Je super, i praktické príklady. Odporúčam
Ing. Mgr. Jana Exelováexpert financií Západoslovenská energetika a.s.
Příručka úspěšných je napísaná veľmi pútavo. Nachádza sa v nej prepojenie teórie s praxou, čo je veľmi osožné. Odporúčam do každých rúk. Prečítanie netrvá dlho, avšak môže veľmi pomôcť.

Robert Krausepsychológ a školiteľ

ALE POZOR! Nekupujte si túto knihu, ak nechcete robiť veci novým spôsobom!

7-krokový postup obsiahnutý v knihe vám určite NEPOMÔŽE, ak...

 • nechcete prijať nový pohľad na vašu situáciu
 • chcete naďalej znášať nezodpovedné konanie problémových kolegov
 • nevadí vám, že problémy zruinujú firmu / oddelenie, ktoré roky budujete
 • bojíte sa zobrať zodpovednosť za výsledky do svojich rúk
 • radi sa sťažujete, že „za to môže majiteľ , šéf či kolegovia”
 • nezáleží vám na firme, zamestnancoch, svojom zdraví a pohode svojej rodiny
 • ste beznádejný pesimista a neveríte, že problém má riešenie
 • sú pre vás peniaze na prvom mieste

Kniha PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH je pre vás, ak...

 • chcete zase v pohode chodiť do práce (bez stresu, už od rána)
 • uvedomujete si, že bez dobrých pracovných vzťahov firma / oddelenie nebude fungovať
 • ide vám o to hrať otvorenú hru a robiť dobre svoju prácu
 • chcete chodiť domov „s čistou hlavou”nepremýšľať o práci, aj keď ste s manželkou/manželom a deťmi
 • chcete voľný čas aj na svoje koníčky a viac sa venovať rodine, či spoločenskému životu
 • nechcete „riešiť” situáciu alkoholom, výbuchmi hnevu, liekmi, či drogami
 • nechcete už viac znášať katastrofickú situáciu vo firme, ani opustiť svoju ťažko získanú pozíciu
 • ste ochotný vykročiť na „Cestu pokojného manažéra” a získať doživotnú schopnosť riešiť akékoľvek problémy a výzvy ÚSPEŠNE a S POKOJOM

Poďme si zhrnúť, čo všetko dnes môžete získať a konečne sa naučiť úspešne riešiť akékoľvek pracovné aj životné situácie:

PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH

 • Papierová kniha PŘÍRUČKA ÚSPĚŠNÝCH
  62 strán bez zbytočných omáčok, ktoré prečítate za hodinku či dve a budete sa môcť pustiť do riešenia...
 •   Bežná cena 9,90 €
 • PDF verzia knihy na stiahnutie
  Nemusíte čakať, až vám bude kniha doručená. Môžete sa okamžite po pustiť do čítania a možno už dnes budete poznať riešenie problému.
 •   Bežná cena 9,90 €
 • Audiokniha na vypočutie
  Pre šetrenie vášho vzácneho času si môžete knihu vypočuť napríklad počas jazdy autom...
 •   Bežná cena 9,90 €
 • Bonus #1: Test odolnosti voči stresu
  Spoznáte ako na tom ste so stresom a čo robiť pre efektívne odbúranie stresu.
 •   ZDARMA
 • Bonus #2: Mentálna technika na rýchle upokojenie
  Vďaka tejto technike vás nevykoľaja ani náročné situácie, ktoré musíte vo firme riešiť (a vyhnete sa tak chybným krokom urobeným pod tlakom).
 •   Bežná cena 7,00 €  ZDARMA
 • Online tréning: Ako uvoľniť stres za 5 minút
  Kompletný tréning, obsahujúci techniky, pomocou ktorých dokážete zvládať aj náročné situácie BEZ STRESU a navyše dokážete stresu účinne predchádzať...
 •   Bežná cena 69,00 €
    Súčasť Rozšíreného alebo Kompletného balíčka
 • Videoškolenie: Ako sa presadiť v práci (Asertivita pre šéfov)
  Naučíte sa asertívnemu správaniu, ktoré je kľúčové nielen pri riadení tímov, ale aj pri jednaní s neústupnými osobami. Vďaka tomu dokážete kultivovane presadiť svoje záujmy.

Bežná cena 169,00 €
Súčasť Kompletného balíčka

Celková hodnota Základného balíčka je

36,70 € (917 Kč)

Dnes ho však môžete získať len za 19 € (480 Kč)


Vykročte aj vy na Cestu pokojného manažéra s knihou PRÍRUČKA ÚSPEŠNÝCH a nájdite riešenie vášho problému ešte DNES!

Vyberte si ten najlepší variant pre vás:

 PRÉMIOVÝ VÝBER

Variant I.

Kompletný balíček
„Pokojného manažéra”

OBSAHUJE:

 • Papierová kniha Příručka úspěšných, (doručíme do 5 pracovných dní)
  A naviac:
  ●  PDF kniha do mobilu / tabletu
  ●  MP3 Audiokniha na cesty
  ●  Test odolnosti voči stresu
  ●  Mentálna technika na rýchle upokojenie
 • Videotréning: Ako uvoľniť stres za 5 min, ktorý obsahuje techniky na:
  ●  Odhalenie skrytej príčiny stresu
  ●  Nepriame uvoľnenie stresu
  ●  Priame uvoľnenie stresu
 • Videoškolenie: Ako sa presadiť v práci (Asertivita pre šéfov), kde sa naučíte:
  ●  akými spôsobmi sa ľudia presadzujú v práci
  ●  váš typ osobnosti a asertivita
  ●  ako pracovať s emóciami pri jednaní s inými ľuďmi
  ●  ako urobiť tak, aby sa iní chceli dohodnúť
  ●  ako eticky riešiť konflikty „chirurgickým” prístupom
 • PDF, MP3 a videotréningy okamžite prístupné v členskej sekcii vďaka platbe kartou

229 € / 5 870 Kč

148 € / 3 700 Kč


 NAJOBĽÚBENEJŠIE

Variant II.

Rozšírený balíček
„Pokojného manažéra”

OBSAHUJE:

 • Papierová kniha Příručka úspěšných, (doručíme do 5 pracovných dní)
  A naviac:
  ●  PDF kniha do mobilu / tabletu
  ●  MP3 Audiokniha na cesty
  ●  Test odolnosti voči stresu
  ●  Mentálna technika na rýchle upokojenie
 • Videotréning: Ako uvoľniť stres za 5 min, ktorý obsahuje techniky na:
  ●  Odhalenie skrytej príčiny stresu
  ●  Nepriame uvoľnenie stresu
  ●  Priame uvoľnenie stresu
 • Videoškolenie: Ako sa presadiť v práci (Asertivita pre šéfov), kde sa naučíte:
  ●  akými spôsobmi sa ľudia presadzujú v práci
  ●  váš typ osobnosti a asertivita
  ●  ako pracovať s emóciami pri jednaní s inými ľuďmi
  ●  ako urobiť tak, aby sa iní chceli dohodnúť
  ●  ako eticky riešiť konflikty „chirurgickým” prístupom
 • PDF, MP3 a videotréningy okamžite prístupné v členskej sekcii vďaka platbe kartou

79 € / 1 980 Kč

49 € / 1200 Kč


Variant III.

Základný balíček
„Pokojného manažéra”

OBSAHUJE:

 • Papierová kniha Příručka úspěšných, (doručíme do 5 pracovných dní)
  A naviac:
  ●  PDF kniha do mobilu / tabletu
  ●  MP3 Audiokniha na cesty
  ●  Test odolnosti voči stresu
  ●  Mentálna technika na rýchle upokojenie
 • Videotréning: Ako uvoľniť stres za 5 minút, ktorý obsahuje techniky na:
  ●  Odhalenie skrytej príčiny stresu
  ●  Nepriame uvoľnenie stresu
  ●  Priame uvoľnenie stresu
 • Videoškolenie: Ako sa presadiť v práci (Asertivita pre šéfov), kde sa naučíte:
  ●  akými spôsobmi sa ľudia presadzujú v práci
  ●  váš typ osobnosti a asertivita
  ●  ako pracovať s emóciami pri jednaní s inými ľuďmi
  ●  ako urobiť tak, aby sa iní chceli dohodnúť
  ●  ako eticky riešiť konflikty „chirurgickým” prístupom
 • PDF, MP3 aj videotréning okamžite prístupné v členskej sekcii vďaka platbe kartou

36,70 € / 917 Kč

19 € / 480 Kč


Pozor, táto ponuka platí len tu na tejto stránke!


Najčastejšie otázky a odpovede pre vašu istotu...

V akom jazyku je napísaná kniha Príručka úspešných?

Papierová verzia knihy je v českom jazyku. PDF verzie sú však na výber v češtine aj slovenčine. Audiokniha je v slovenčine.

Kedy mi bude kniha doručená?

Knihu odosielame najneskôr na ďalší pracovný deň po objednávke a to Slovenskou poštou. Predpokladané doručenie je do 5 pracovných dní. Medzi tým sa však môžete pustiť do čítania PDF verzie alebo počúvania audioknihy. Vďaka platbe kartou máte obsah ihneď k dispozícii v členskej sekcii.

Ako funguje garancia vrátenia peňazí?

Požiadať o vrátenie peňazí za knihu môžete kedykoľvek počas 365 dní od zakúpenia knihy. Stačí napísať e-mail s vašou žiadosťou na e-mailovú adresu našej zákazníckej podpory podpora@cestapokojnehomanazera.sk a my Vám bez otázok vrátime peniaze vo výške zaplatenej sumy už do 30 dní od doručenia e-mailu. Táto garancia však neplatí na Kompletný balíček Pokojného manažéra.

Čo sa stane po zaplatení objednávky kartou?

Po zaplatení platobnou kartou budete presmerovaný na ďakovaciu stránku po zaplatení. Tam nájdete ďalšie kroky, ako sa dostať ku svojmu zakúpenému digitálnemu obsahu.

1. Príde Vám e-mail s daňovým dokladom.
2. e-mail s krokmi, ako postupovať ďalej.
3. e-mail s prístupovými údajmi do členskej sekcie, kde nájdete všetok svoj zakúpený obsah.

Papierová kniha Vám bude doručená Slovenskou poštou na adresu do 5 pracovných dní.

Môžem sa ešte na niečo opýtať?

Samozrejme! Pokiaľ máte akékoľvek otázky ohľadom knihy, bonusov alebo videotréningov, stačí napísať e-mail na adresu podpora@cestapokojnehomanazera.sk. Radi vám poskytneme informácie a poradíme.

Tak. A teraz už naozaj nie je na čo čakať.

Objednajte si knihu v niektorom z balíčkov a zvýšte svoju schopnosť riešiť problémy teraz i v budúcnosti.